EEEng.ir
مجتمع مهندسین البرز
۰۸ خرداد ۱۴۰۲

مهم و فوری: برگزاری آزمون کارشناس رسمی در مرداد ماه 1402

0 دیدگاه
ویدیو

آزمون مشترک مرکز کارشناسان رسمی قوه قضائیه و کانون کارشناسان در مرداد ماه سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

      به گزارش اختبار به نقل از تسنیم، حسن عبدلیان‌پور در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا مرکز وکلای قوه قضائیه برنامه‌ای برای برگزاری آزمون وکالت مشترک با کانون‌های وکلای دادگستری دارد؟ نیز گفت: فکر نکنم چنین چیزی باشد، فعلاً چنین برنامه‌ای برای برگزاری آزمون وکالت مشترک مرکز وکلا و کانون وکلا وجود ندارد و ممکن است در آینده در این باره تصمیم‌گیری شود.

      وی خاطرنشان کرد: اگر دوستانمان در کانون وکلا تمایلی به این بحث داشته باشند می‌توانیم درباره برگزاری آزمون مشترک بین مرکز وکلا و کانون وکلا گفت‌وگو کنیم.

      رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه درباره آخرین جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی رسمی که پیش از این قرار بود اسفند ۱۴۰۱ برگزار شود اما به تعویق افتاد، گفت: مقرر شده این آزمون به صورت مشترک بین مرکز کارشناسان رسمی قوه قضائیه و کانون کارشناسان و در مرداد ماه برگزار شود.

      عبدلیان‌پور افزود: ثبت نام را در هفته‌های پیش‌ِ رو آغاز می‌کنیم که عزیزان داوطلب برای شرکت در آزمون کارشناسان رسمی ثبت نام خود را برای این آزمون انجام داده تا در موعد مقرر قانونی این آزمون برگزار شود.

       لازم به ذکر است که این آزمون قرار بود در اسفند سال گذشته برگزار شود اما در آن زمان عبدلیان‌پور اعلام کرد به دلیل پر بودن وقت سازمان سنجش، امکان برگزاری در سال ۱۴۰۱ وجود ندارد.

مطالب مرتبط