EEEng.ir

شرکت در آزمون آنلاین (نظام مهندسی و کارشناس رسمی)

راهنما: برای شرکت در آزمونهای آنلاین نظام مهندسی یا کارشناس رسمی مجتمع به صورت رایگان، فرم ثبت نام مربوطه را کامل و دقیق پر نمایید.

پس از تکمیل و تایید ثبت نام لینک اختصاصی استفاده از سامانه آزمونهای آنلاین مربوطه برایتان ارسال خواهد شد.

    

   راهنمای آزمونهای آنلاین نظام مهندسی: آزمون کلیه منابع و مباحث به صورت تفکیکی دسته بندی شده است. در هر آزمون پس از کلیک روی عنوان آزمون ۱۰ سوال نمایش داده می شود. زمان هر سوال در این آزمونها ۱/۵دقیقه یعنی هر آزمون مجموعا ۱۵دقیقه درنظر گرفته شده است (بدلیل مشخص بودن مبحث زمان کمتر از ۲/۵ دقیقه لحاظ شده است). پس از کلیک بر روی عنوان هر آزمون زمان به طور اتوماتیک شروع می شود. پس توصیه می شود حتما قبل از شروع آزمون، مباحث خود را آماده داشته باشید. در پایان آزمون نتیجه به صورت صحیح و غلط پاسخها نمایش داده میشود.

   دانلود رایگان نمونه سوالات سنوات گذشته آزمون نظام مهندسی

   دانلود پی دی اف آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان

   راهنمای آزمونهای آنلاین کارشناس رسمی: آزمون کلیه منابع و مباحث به صورت تفکیکی دسته بندی شده است. در هر آزمون پس از کلیک روی عنوان آزمون ۱۰ سوال نمایش داده می شود. زمان هر سوال در این آزمونها 1دقیقه یعنی هر آزمون مجموعا 10دقیقه درنظر گرفته شده است. پس از کلیک بر روی عنوان هر آزمون زمان به طور اتوماتیک شروع می شود. در پایان آزمون نتیجه به صورت صحیح و غلط پاسخها نمایش داده میشود.

   دانلود رایگان نمونه سوالات سنوات گذشته آزمون کارشناس رسمی دادگستری

   دانلود رایگان جزوه عمومی و مشترک کلیه گرایشها در آزمون قوه قضاییه(سهم 10 سوال در آزمون)

   مهم: لازم بذکر است هر بار ورود ترتیب سوالات و گزینه ها متفاوت بوده و هر هفته سوالات تغییر کرده و سوالات جدیدی اضافه می شود و می توانید هر هفته مراجعه نمایید و به تمرین خود ادامه دهید. اگر در خصوص سوالات و پاسخها دوست دارید با اساتید در ارتباط باشید و رفع اشکال کنید، به گروه تلگرامی زیر بپیوندید.

   لینک گروه پرسش و پاسخ تلگرامی Online-Azmoon